į pradžią turinys susisiekite
Padaliniai » Kita veikla spausdinti

 ♦ Galimybė šiluma ir meile apglobti tėvų globos netekusį vaiką – vienas iš geriausių jausmų. Įsivaikinimo, globos  procesas kiekvienai šeimai būna skirtingas, su begale neaiškumų ir įvairių posūkių, tai nėra lengvas laikotarpis. Būtent todėl norime pagelbėti tiems, kurie turi klausimų šia tema, bet nedrįsta paklausti.

Visus, neabejingus vaikams, trokštantiems turėti šeimą, besidominčius vaiko globos, įvaikinimo klausimais ar ketinančius dalyvauti mokymuose, mielai kviečiame skambinti, rašyti arba tiesiog atvykti!

Į rūpimus klausimus atsakys pagal Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (GIMK) programą atestuotos socialinės darbuotojos:


Inesa Skvernelienė ir Aušra Kėžienė
Kreiptis telefonu: (8-343) 26753
El. paštu: mokymai@mspc.lt
Adresu: 304 kab. P. Kriaučiūno 2, Marijampolė.

 

 

 

Marijampolės socialinės pagalbos centras dalyvauja projekte „Pažangios Norvegijos Karalystės patirties socialinės rūpybos ir sveikatos apsaugos srityse perdavimas siekiant Lietuvos visuomenės gerovės“.

Daugiau informacijos apie vykdomą projektą lietuvių kalba.

Daugiau informacijos apie vykdomą projektą anglų kalba.

 

 

Kontaktai:
Marijampolė Bažnyčios g. 19
Tel. (8 343) 52 287
El. p. pavaduotoja@mspc.lt

 


      

  ♦  Projekto „Aš jaučiuosi reikalingas“ tikslas – organizuoti globėjų (rūpintojų ) ir įtėvių paieškos, rengimo, atrankos, konsultavimo ir pagalbos jiems paslaugas Marijampolės, Vilkaviškio,  Kazlų Rūdos, Kalvarijos ir Šakių savivaldybėse.
 

 

Kontaktai:
Marijampolė Bažnyčios g. 19
Tel. (8 343) 54 354
El. p. mokymai@mspc.lt

 

Veikla baigta vykdyti 2015 m. gruodžio 31 d.

 


 

  ♦ Programos „Pagalba vargstantiems vaikams ir daugiavaikėms šeimoms Marijampolės apskrityje“ koordinatoriaus veikla yra padėti VšĮ „SOLIDARITY“, kad būtų remiami vargstantys vaikai ir daugiavaikės šeimos, šalinamas skurdas, užtikrinamas žmogiško gyvenimo pagrindas.
 

 

Kontaktai:
Marijampolė Bažnyčios g. 19
Tel. 8 612 34509
El. p. solidarity@mspc.lt

 

Veikla baigta vykdyti 2013 m. birželio 30 d.