Naujienos

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai

 

2021-11-17

 

Marijampolės socialinės pagalbos centras skelbia konkursą:

Marijampolės socialinės pagalbos centro administratorius.

Darbo sutartis – neterminuota. Darbo vieta – Marijampolė.

Konkursas paskelbtas Valstybės tarnybos departamento sistemoje Nr. 75123

Dokumentai pateikiami iki 2021-12-01 el. būdu (per VATIS Prašymų pateikimo modulį).

Nuoroda į darbo skelbimą:

https://portalas.vtd.lt/lt/administratorius-322;751230.html

Dėl platesnės informacijos kreiptis tel. 8690 11211, el. p. personalas@mspc.lt

 

Marijampolės socialinės pagalbos centras skelbia konkursą:

Sveikatos priežiūros padalinio vyriausiasis bendrosios praktikos slaugytojas.

Darbo sutartis – neterminuota, 0,5 etato. Darbo vieta – Marijampolė.

Konkursas paskelbtas Valstybės tarnybos departamento sistemoje Nr. 75106

Dokumentai pateikiami iki 2021-11-30 el. būdu (per VATIS Prašymų pateikimo modulį).

Nuoroda į darbo skelbimą:

https://portalas.vtd.lt/lt/vyriausiasis-bendrosios-praktikos-slaugytojas-322;751060.html

Dėl platesnės informacijos kreiptis tel. 8 690 11211, el. p. personalas@mspc.lt

 

2021-10-26

 

2021-10-22

 

Marijampolės socialinės pagalbos centras skelbia konkursą Asmenų,  turinčių intelekto sutrikimų, dienos užimtumo padalinio užimtumo specialisto muzikiniam ugdymui pareigybei užimti. Darbo sutartis – neterminuota. Darbo vieta – Marijampolė.

Konkursas paskelbtas Valstybės tarnybos departamento sistemoje Nr. 74461.

Dokumentai pateikiami iki 2021-11-04 el. būdu (per VATIS Prašymų pateikimo modulį).

Nuoroda į darbo skelbimą:

https://portalas.vtd.lt/lt/uzimtumo-specialistas-muzikiniam-ugdymui-322;744610.htm

Dėl platesnės informacijos kreiptis tel. 8 684 90681

 

Marijampolės socialinės pagalbos centras skelbia konkursą Paramos šeimai padalinio Igliaukos seniūnijoje vyriausiojo socialinio darbuotojo pareigybei užimti. Darbo sutartis – terminuota. Darbo vieta – Igliaukos mst., Marijampolės sav.                   

Konkursas paskelbtas Valstybės tarnybos departamento sistemoje Nr. 74475.

Dokumentai pateikiami iki 2021-11-04 el. būdu (per VATIS Prašymų pateikimo modulį).

Nuoroda į darbo skelbimą:

https://portalas.vtd.lt/lt/vyriausiasis-socialinis-darbuotojas-322;744750.html

Dėl platesnės informacijos kreiptis tel. 8 684 90681

 

2021-09-13 

 

Asmenų, turinčių intelekto sutrikimų, dienos užimtumo  padalinio klientai rugsėjo 10 d. dalyvavo tradicinėje „Olimpinėje mylioje''. Vyko įvairios rungtys. Turiningai praleistas laikas ir laimėtos prizinės vietos .

 

 

 

 

2021-09-03

 

 

2021-07-05

 

Globėjų savaitę – dėmesys kilniems žmonėms
Visą savaitę (birželio 28 d. – liepos 4 d.) didelis dėmesys buvo skiriamas ypatingiems žmonėms – globėjams. Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centras atsakingai ruošėsi paminėti globėjų savaitę ir organizavo renginius, paskaitas ir įvairius užsiėmimus.
Marijampoliečiai vaikščiodami senamiesčiu galėjo pastebėti plazdančius aitvarus, kurie tikrai kiekvienam iš mūsų asocijuojasi su vaikyste.  Čia pat buvo pakabinta ir išsami Globėjų savaitės programa, kviečianti globa besidominčius žmones aktyviai dalyvauti renginiuose.
Nuo pat birželio 28 dienos prasidėjo prasmingi renginiai: psichologės Mildos Antanaitienės paskaita apie tėvų globos netekusius vaikučius, „Spindulio" kino teatre rodytas jautrus filmas „Kūdikis", Vytauto Didžiojo parke vyko dailės terapijos užsiėmimai, kurių metu buvo kuriami šeimos herbai, atrandamos šeimos stiprybės.
Liepos 1 dieną Globos centras plačiai atvėrė duris visiems, besidomintiems tėvų globos netekusių vaikų globa ar įvaikinimu bei globos centro veikla. 
Liepos 3 dieną, Kaune,  vyko Nacionalinis Lietuvos globėjų vasaros festivalis „Vaikai yra vaikai", kuriame dalyvavo Globos centro komanda ir Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis. Tai buvo puikus renginys, kuris subūrė globėjų šeimas ir suteikė galimybę bendrauti, dalyvauti įvairiose veiklose ir dalintis patirtimi, džiaugsmas ir rūpesčiais. 
Renginių savaitė baigėsi nuoširdžia bendryste – sekmadienį buvo aukojamos Šv. Mišios už globėjų ir įtėvių šeimas bei joms padedančius socialinius darbuotojus.
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems!


 

 

2021-06-14

 

 

2021-04-02

 

 

2021-03-23

 

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Suburta šeima: pamokos išmoktos per drąsą ir meilę“.

 

Marijampolės savivaldybės administracija kartu su Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto Pedagogikos, menų ir socialinio darbo katedra, Lietuvos socialinio darbo mokyklų asociacija ir Marijampolės socialinės pagalbos centru organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „SUBURTA ŠEIMA: PAMOKOS IŠMOKTOS PER DRĄSĄ IR MEILĘ“.

Konferencija skirta esamiems globėjams ir įtėviams, šeimoms, kurios dalyvauja globos ar įvaikinimo procese, budintiems globotojams, specialistams, dirbantiems globos ir įvaikinimo srityje,  bei visiems besidomintiems globos ir įvaikinimo tema. Konferencijoje bus aptariamos  aktualios problemos, su kuriomis susiduria vaikai ir jų globėjai. Pasidalinsime gerąja patirtimi ir sėkmės istorijomis siekiant pokyčių, kurie atveria kelią efektyviai spręsti kylančius globos ir įvaikinimo iššūkius, stiprinti šeimoje savitarpio supratimą, atsakomybę ir pagarbą.

Konferencijos tikslas – skatinti vaiko globą ir įvaikinimą, dalintis  gerąja globos, įvaikinimo ir darbo su globėjais, įtėviais ir budinčiais globotojais patirtimi. 

Konferencija vyks virtualiai, ZOOM platformoje,  2021 m. balandžio 8 d. Pradžia 10.00 val.

Tiksli prisijungimo nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems konferencijos dalyviams prieš konferenciją.

Konferencijos dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Registracija el. paštu  skirtingugaliuvaikai@gmail.com

 Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę ir atstovaujamą įstaigą ar organizaciją.

Daugiau informacijos el. p.: sal.kara@mkolegija.lt; svajone.rainiene@marijampole.lt; direktore@mspc.lt

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

 

 

2021-03-12

 

Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centras – vienas iš 66 visoje Lietuvoje veikiančių globos centrų, kuris padeda Marijampolės savivaldybės vaikams surasti globėjus ar įtėvius ir teikia profesionalią pagalbą bei psichologines konsultacijas sprendimą globoti (įvaikinti) planuojantiems priimti ar jau priėmusiems žmonėms šiame prasmingame ir įkvepiančiame vaikų globos (įvaikinimo) kelyje. 

 

Facebook puslapyje pasikeitė pavadinimas (jau ne GIMK Marijampolėje). Dabar: Vaikai yra vaikai. Marijampolė

 

2021-03-11

 

2021-03-08

 

 

2021-02-16

 

 

2021-02-08

 

 

2021-01-28 

 

Nuo 2021 m. sausio 25 d. kiekvieną darbo dieną 12-20 val. patyrę globos ir įvaikinimo srities specialistai nemokamu telefono numeriu 8-800 00207, el. paštu: klausk@viskasapiegloba.lt ir internetine pokalbių programa svetainėje www.globoscentrai.lt teikia informavimo bei konsultavimo paslaugas:

  • globėjams (rūpintojams),
  • budintiems globotojams,
  • įtėviams,
  • asmenims, ketinantiems tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globotojais ar įtėviais,
  • asmenims, besidomintiems globa bei įvaikinimu.

 

 

Visos Marijampolės socialinės pagalbos centro naujienos ir nuotraukų galerijos publikuojamos čia

 

❗️❗️❗️ DĖMESIO ❗️❗️❗️

 

 

❗️❗️❗️Atsižvelgdama į nepalankią epidemiologinę COVID-19 situaciją 2020 m. spalio 21 d. LR Vyriausybė nusprendė įvesti karantino režimą Marijampolės savivaldybėje.

Karantino režimo trukmė – nuo 2020 m. spalio 26 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 9 d. 24:00 val.

 

❗️ Reaguodamas į tokį Vyriausybės sprendimą Marijampolės socialinės pagalbos centras karantino režimo laikotarpiu paslaugas teiks DALINIU NUOTOLINIU BŪDU. Užtikrinamos būtinosios neatidėliotinos funkcijos, o būtinosios socialinės paslaugos bus teikiamos laikantis visų higienos, bendravimo rekomendacijų. Darbas padaliniuose organizuojamas laikantis Valstybės ekstremaliųjų situacijų centro, įgyvendinančių ministerijų išleistomis rekomendacijomis.

 

❗️ Centro administracijoje asmenys fiziškai aptarnaujami nebus. Gyventojus prašome kreiptis telefonu 8 343 52287, el. paštu centras@mspc.lt, facebook paskyroje.

 

❗️ Socialinės globos padalinyje griežtai draudžiamas gyventojų lankymas, pašalinių asmenų patekimas. Kontaktai pasiteiravimui 8 343 56704, 8 687 11208.

 

❗️Kilus klausimams, kurie tiesiogiai susiję su koronavirusu galite skambinti koronaviruso karštąja linija – 1808. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

 

❗️ Visų savivaldybės gyventojų prašome būti supratingiems vieni kitų atžvilgiu, elgtis atsakingai, saugoti save ir savo artimuosius!

 

 

2020-08-14

 

GLOBĖJŲ MOKYMAI

Informuojame, kad š.m. rugsėjo 8 d. 17.30 val. Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centre prasidės mokymai pagal Pagrindinę globėjų, budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo programą GIMK.

Kviečiame norinčius tapti globėjais registruotis:
Tel. nr.: 8 676 42230 ir 8 676 42242
El. paštas: mokymai@mspc.lt
Adresas: Šešupės g. 5, Netičkampio k.

 

 

2020-07-02

 

GLOBĖJŲ ŠVENTĖ

Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centre nuskambėjo patys šilčiausi ir nuoširdžiausi padėkos žodžiai globėjams, kurie savo namų ir širdies šiluma dalinasi su tėvų globos netekusiais vaikais. Skambėjo dainos, džiugino šokiai, širdį glostė skardus vaikų juokas, o darbuotojus kilniam darbui sustiprino didelis svečių būrys ir visų nuoširdūs palaikymo žodžiai, raginantys toliau siekti bendro tikslo. Nuoširdžiai dėkojame Marijampolės socialinės pagalbos centro darbuotojams, šokių studijoms Ldance - Kaune ir Marijampolėje ir Agma Dance, kurios pasistengė, kad ši šventė įtrauktų pačiais gražiausiais šokio judesiais. Ačiū tariame Marijampolės kultūros centro darbuotojams už techninį aptarnavimą, o Marijampolės KC vokaliniam ansambliui "Savito" už dainas, kurios privertė visus džiūgauti ir dainuoti kartu. Vaišėmis globėjams ir kitiems dalyviams pasirūpino Rūta Popieraitė ir Mantingos labdaros ir paramos fondas. O patys didžiausi plojimai ir padėkos žodžiai skrieja mūsų gerbiamiems globėjams!

 

❗️❗️❗️ DĖMESIO ❗️❗️❗️

❗️❗️❗️Karantinas atšauktas nuo š.m. birželio 17 d. Darbas padaliniuose organizuojamas laikantis Valstybės ekstremaliųjų situacijų centro, įgyvendinančių ministerijų išleistomis rekomendacijomis.

❗️❗️❗️Karantinas pratęstas iki š.m. birželio 16 d.

❗️❗️❗️Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės, Vyriausybė vakar vykusiame neeiliniame posėdyje nusprendė nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.
❗️Reaguodamas į tokį Vyriausybės sprendimą Marijampolės socialinės pagalbos centras nuo kovo 16 d. paslaugas teiks NUOTOLINIU BŪDU. Būtinosios socialinės paslaugos bus teikiamos laikantis visų higienos, bendravimo rekomendacijų. Centro administracijoje asmenys fiziškai aptarnaujami nebus. Gyventojus prašome kreiptis telefonu 8 343 52287, el. paštu centras@mspc.lt, facebook paskyroje.
❗️Primename, kad grįžusiems iš užsienio valstybių yra privaloma 14-os dienų saviizoliacija. Jeigu neturite galimybės izoliuotis namuose Marijampolės savivaldybė pasiruošusi padėti suteikiant apgyvendinimą ir socialinę pagalbą. Dėl apgyvendinimo prašome skambinti Marijampolės savivaldybės administracijos Sveikatos priežiūros skyriui tel. nr. 8 616 41690 arba rašyti el. paštu inga.bagdanaviciene@marijampole.lt Dėl socialinės pagalbos prašome kreiptis į Marijampolės Socialinės pagalbos centrą tel. nr. 8 698 88 513 arba el. paštu centras@mspc.lt

❗️Kilus klausimams, kurie tiesiogiai susiję su koronavirusu galite skambinti koronaviruso karštąja linija – 1808. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

❗️ Visų savivaldybės gyventojų prašome būti supratingiems vieni kitų atžvilgiu, elgtis atsakingai, saugoti save ir savo artimuosius!

 

2020-03-19

 

Būtiniausia socialinė pagalba teikiama

 

Visų kasdienybė pasikeitė paskelbus karantiną Lietuvos Respublikos teritorijoje. Kova su koronavirusu keičia ne tik žmonių, bet ir įstaigų veiklą.

 

Ar visi teisingai suprantame kam skirtas karantinas? Tai specialus laikinas režimas, kurio metu stengiamasi išvengti tiesioginio žmogaus kontakto su žmogumi, bei eilė kitų priemonių, skirtų apsaugai nuo epideminio pobūdžio infekcinių ligų.

Vienas iš LR Vyriausybės draudimų karantino laikotarpiu:

- socialinių paslaugų įstaigose, kontaktuoti su klientu leidžiama tik užtikrinant būtinąsias socialines paslaugas.

 

Marijampolės socialinės pagalbos centras kovo 17-27 d. dirba nuotoliniu būdu, tačiau visos būtinosios socialinės paslaugos teikiamos.

 

Asmenys, norintys kreiptis dėl būtinųjų socialinių paslaugų, gali kreiptis tel.: 8 343 52287, 8 698 88513, el.p. centras@mspc.lt.

 

Socialinės globos padalinyje, Laikinosios nakvynės namuose veikla vyksta laikantis higienos, patalpų priežiūros rekomendacijų. Gyventojų lankymas draudžiamas.

 

Pagalbos namuose tarnyba teikia pagalbos į namus ir dienos socialinės globos asmens namuose paslaugas.  Šiuo metu teikiame paslaugas 130 klientų. Tai klientai, kurie yra viešini, neįgalūs ir karantino laikotarpiu neturi kitų artimų žmonių, kurie galėtų jais pasirūpinti. Ribojame paslaugų teikimo laiką tam, kad darbuotojai ir klientai turėtų kuo trumpesnį tiesioginį kontaktą.

 

Reaguojame į visuomenės skambučius, kuriais pranešama apie šiuo metu vienišus senjorus, neįgalius asmenis. Visa informacija tikrinama, išsiaiškinima kokia šiuo metu socialinė pagalba būtiniausia. Sulaukiame skambučių iš užsienyje gyvenančių vaikų. Jie prašo padėti tėvams, kurie būdami garbaus amžiaus ir, patekdami į rizikos grupę, baiminasi išeiti iš namų.

 

Sulaukiame ir piktnaudžiaujančių šia situacija skambučių…

 

Bendradarbiaujame su seniūnais. Jie gerai pažįsta savo seniūnijų žmones ir bendrai sprendžiame kaip jiems padėti.

 

Šiuo metu labai svarbus visuomenės įsitraukimas į socialinės pagalbos teikimą. Marijampoliečiai labai visuomeniški. Tad, jei nesame izoliavęsi ir nesusidūrėme su koronaviruso rizikomis, kiekvienas galime pasiūlyti savo pagalbą greta gyvenantiems senyvo amžiaus, vienišiems, ligotiems žmonėms ar tiesiog pasidomėti, kaip gyvena kaimynai. Tai bus neįkainojama ir pati vertingiausia pagalba karantino laikotarpiu.

 

2020-03-17

 

Atsižvelgdami į LR Vyriausybės nutarimą dėl paskelbto karantino šalyje (kol nutarimas nebus atšauktas), informuojame, kad Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centras dirbs nuotoliniu būdu. Psichologo konsultacijos vyks telefonu.
Visais rūpimais klausimais arba esant pagalbos poreikiui prašome kreiptis šiais kontaktais:
Vyr. socialinė darbuotoja Inesa Komkaitė - 8 673 49843, el. p. globoscentras2@gmail.com;

Globos koordinatorės: Lina Buzienė - 8 671 34916, Sandra Špokevičienė - 8 647 66368;

GIMK atestuotos darbuotojos: Inesa Skvernelienė - 8 676 42230, Aušra Kėžienė - 8 676 42242;

Psichologė Milda Antanaitienė - 8 602 31972.

„Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai,

globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001